ALPINA N Combi JR, NNN, dětské boty na běžky

-13%
ALPINA N Combi JR, NNN, dětské boty na běžky
Výrobce Alpina
Kód:  5981-1
GTIN (EAN/ISBN/...):  8241009392
Skladem:   5+
Dětská běžecká obuv Alpina N Combi jsou skvělou volbou pro malé lyžaře. Na první pohled zaujme svým sportovním provedením a univerzálností. Jedná se o botu vhodnou jak na klasický styl, tak pro bruslení. Podrážka: NNN, pro vázání typu NNN (Rottefella, Salomon Prolink či Fischer Tournamic)
2799 Kč
3210 Kč
Doprava zdarma

ALPINA N Combi JR, NNN, dětské boty na běžky

Dětská běžecká obuv Alpina N Combi jsou skvělou volbou pro malé lyžaře. Na první pohled zaujme svým sportovním provedením a univerzálností.

Jedná se o botu vhodnou jak na klasický styl, tak pro bruslení.

Měkká flexe podrážky, kvalitní zateplení, anatomicky tvartovaná podešev to vše přispívá k perfektnímu jízdnímu prožitku.

  • Izolace brání vniknutí chladu či vlhkosti do boty a poskytuje tak pocit tepla.
  • Plastový opatek- pevný a tuhý multifunkční opatek vyhovuje různým tvarům pat; zaručuje pevnou oporu paty, zabraňuje nežádoucím pohybům paty a minimalizuje efekt vyzouvání boty. Opatek výrazně zlepšuje torzní stabilitu podrážky.
  • Elastická vsadka v lýtkové části - elastická vsadka umožňuje upravit obvod horní části boty. Je zárukou maximálního pohodlí a skvěle padnoucích bot nad kotníkem. razně zlepšuje torzní stabilitu podrážky.
  • Anatomicky tvarovaná vložka - díky speciální anatomicky tvarované vložce složené ze tří různých materiálů boty dokonale sedí. materiál a tvar vložky zaručují rovnoměrné rozložení sil.
  • Zateplení THINSULATE - tepelná izolace Thinsulate zaručuje nohám ty nejlepší podmínky; ve srovnání s ostatními tepelně- izolačními materiály je Thinsulate dvakrát teplejší. umožňuje noze dýchat a zaručuje vysoký tepelný komfort a naprosté pohodlí i ve velmi chladném a mokrém počasí
  • Podrážka: NNN, pro vázání typu NNN (Rottefella, Salomon Prolink či Fischer Tournamic)

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.