Filtr velikostí

Resetovat vše


FISCHER Twin Skin Perfomance STIFF, 202cm + vázání Control Step, pro 87-110kg

-20%
Výrobce Fischer
Kód:  22BE-NP25620-202-58
Skladem:   1
Set FISCHER TWIN SKIN PERFORMANCE je ideální pro sportovně rekreační využití, bez mazání poskytuje pevný odraz, plynulý skluz a disponuje skvělou stabilitou.
5992 Kč
7490 Kč
Doprava zdarma

FISCHER Twin Skin Perfomance STIFF, 202cm + vázání Control Step, pro 87-110kg

Set TWIN SKIN PERFORMANCE je ideální pro sportovně rekreační využití, bez mazání poskytuje pevný odraz, plynulý skluz a disponuje skvělou stabilitou.
Dva oddělené pásy, vsazené a integrované různě hluboko do skluznice, zaručují pevný odraz a plynulý skluz. Pásy z mohéru se obzvláště na tvrdých nebo ledovatých tratích postarají o nekompromisní odraz. Díky jedinečné teflonové vrchní vrstvě je maximálně redukována nasákavost a následné namrzání pásů.
Součástí lyží je integrovaná deska IFP pro snadnou montáž vázání bez vrtání do lyží. Lyže jsou v setu s vázáním CONTROL STEP-IN IFP (kompatibilní s botami s podrážkami Turnamic a NNN).
Hlavní složku jádra AIR CHANNEL BASALITE tvoří pláty z extrémně lehkých dřevin protkané vyfrézovanými vzduchovými kanálky. Charakteristické je také obsahem lehkých bazaltových vláken, které dolaďují torzní vlastnosti lyží. Výhodou bazaltových vláken je také relativní stálost jejich vlastností při různých teplotách.
Model s kombinovanou skluznicí SINTEC/TWIN SKIN, základ tvoří univerzální SINTEC, uprostřed se nachází dva mírně asymetricky vsazené mohérové (mohér mix) stoupací pásy.

Sidecut: 41-44-44

Váha: 1360 g/197 cm

 

Výběr běžeckých lyží 

Délka lyže se volí o 20-30 cm delší než je výška postavy. Při výběru lyže je nutné vzít v úvahu vaši hmotnost. 

Nenašli jste v naší nabídce běžecké lyže, které odpovídají vaším parametrům a představám? Kontaktujte nás přes email nebo telefonicky.

Lyže jsou vhodné pro lyžaře o váze 87-110kg (natištěný údaj výrobce na lyžích)

 

Specifikace

  • Kód: 22BE-NP25620
  • Značka: FISCHER
  • Oblast použití: běh Classic
  • Skluznice: Stoupací pásy
  • Tvrdost: Stiff
  • Délka: 202cm
  • Model: S vázáním

 

S lyžemi od nás dostanete

  1. skluznice je naparafínována tak, aby jste mohli po nákupu lyží co nejdříve vyjet do stopy. Skluznici lyže napouštíme unikátním přípravkem na napouštění nových lyží "Rex základový olej" + Rex základový parafín a na závěr je parafínujeme "LF modrý".
  2. sponky na lyže
  3. doprava zdarma

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Značky