POLAR OH1 Optický snímač tepové frekvence

POLAR OH1 Optický snímač tepové frekvence
POLAR OH1 Optický snímač tepové frekvence
POLAR OH1 Optický snímač tepové frekvence
Výrobce Polar
Kód:  PL_OH1
Dostupnost produktu:   Vyprodáno
Polar OH1 je optický snímač tepové frekvence, který se nosí na předloktí nebo na horní části paže. Lze používat jako samostatný tréninkový počítač, který zaznamenává a ukládá údaje, nebo jako snímač tepové frekvence s hodinkami Polar. Když se OH1 používá jako snímač tepové frekvence, posílá naměřené údaje o tepové frekvenci do hodinek Polar.
1990 Kč

POLAR OH1 Optický snímač tepové frekvence

Polar OH1 je optický snímač tepové frekvence, který se nosí na předloktí nebo na horní části paže. Lze používat jako samostatný tréninkový počítač, který zaznamenává a ukládá údaje, nebo jako snímač tepové frekvence s hodinkami Polar. Když se OH1 používá jako snímač tepové frekvence, posílá naměřené údaje o tepové frekvenci do hodinek Polar.

OH1 je kompatibilní s hodinkami Polar s technologií Bluetooth a aplikací Polar Beat. Dá se používat také s aplikacemi Polar Club, Polar GoFit a Polar Team. Kromě toho je kompatibilní se zařízeními iOS a Android, která podporují standardní profil tepové frekvence přenášené pomocí Bluetooth.

 

XCSPORT.cz - test, názory, postřehy

  • Snímač lze používat především tam, kde vám vadí klasický hrudní pás  
  • Snímač je kompatibilní s desítkami dalších předních fitness aplikací dostupných na zařízeních s iOS a Android: Runtastic, Strava, RunKeeper, Endomondo. Komunikace s telefonem resp. chytrými hodinkami probíhá přes Bluetooth

 

Promo video POLAR OH1 - použití

 

Promo video POLAR OH1 - aplikace Polar beat

 

Promo video POLAR OH1 - recenze 

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.