KÄSTLE XP30 CLASSIC SKIN MEDIUM, 204 cm, pro 64-86kg

-10%
Kód:  NXP30CS22M-204
Dostupnost produktu:   Vyprodáno
Běžky se skinem KÄSTLE XP30 CLASSIC SKIN. Všestranně použitelný model XP30 Classic Skin vás přesvědčí svou karbonovou konstrukcí s komfortním skluzem. Technologie HOLLOWTECH zaručuje energeticky úsporný běh, snižuje hmotnost a vytváří perfektně vyvážené lyže.
6111 Kč
6790 Kč
Montáž vázání
Doprava zdarma

KÄSTLE XP30 CLASSIC SKIN MEDUM, 204 cm, pro 64-86 kg

Všestranně použitelný model XP30 Classic Skin vás přesvědčí svou karbonovou konstrukcí s komfortním skluzem. Technologie HOLLOWTECH zaručuje energeticky úsporný běh, snižuje hmotnost a vytváří perfektně vyvážené lyže.

Běžky XP30 jsou trochu širší, nabízejí tak při jízdě více pohodlí.  Technologie stoupacích pásů umožňuje optimální stoupavost zcela bez použití vosku. Verze s pásy ze 100% mohéru na mazací komoře zaručuje dobrou přilnavost i na tvrdém, uježděném sněhu. Díky pásům lyže kloužou plynule a tišeji ve srovnání s často používanou verzí se šupinami.

Tyto sportovně laděné, všestranné lyže díky svému univerzálnímu závodnímu brusu hran zajistí lyžařským znalcům spolehlivost ve všech situacích.

 

 

Lyže jsou vhodné pro lyžaře o hmotnosti  (měřeno na flextestru ve výrobě 64-86 kg)

Součástí dodávky je namontované běžecké vázání viz. volba Montáž vázání (u tlačítka Koupit)

 

Výběr běžeckých lyží se skinem

Délka lyže se volí o 20-30 cm delší než je výška postavy. Při výběru lyže je nutné vzít v úvahu vaši hmotnost. 

Nenašli jste v naší nabídce běžecké lyže, které odpovídají vaším parametrům a představám? Kontaktujte nás přes email nebo telefonicky.

 

Údržba běžeckých lyží se skinem

Doporučujeme, abyste po každé jízdě věnovali běžkám pár minutku a ošetřili zejména stoupací pás speciálním čistícím přípravkem, např. Rex Skin Cleaner. Dále před každou jízdou doporučujeme aplikovat přípravek proti namrzání sněhu a zároveň si jízdu co nejvíce užili, např. REX Skin Care.

Detailní informace o běžecké lyže se skinem podává tento článek

 

S lyžemi od nás dostanete zdarma

  • skluznice je naparafínována tak, aby jste mohli po nákupu lyží co nejdříve vyjet do stopy. Skluznici lyže napouštíme unikátním přípravkem na napouštění nových lyží "Rex základový olej" + Rex základový parafín a na závěr je parafínujeme "LF modrý".
  • sponky na lyže
  • doprava zdarma 

 

Tabulka tvrdostí lyží KÄSTLE

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.