HWK FFL 34 Spray Warm, +6 až -4°C, 45ml, sprej

Kód: FFL-34
2 205 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
6.3.2026
Možnosti doručení

Bezfluorový závodní tekutý vosk ve spreji pro teplotu sněhu +6 °C až -4 °C. Ideální pro zrnitý, vlhký až mokrý sníh.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HWK FFL 34 Spray Warm, +6 až -4 °C, 45 ml, sprej

HWK FFL 34 Spray Warm je vysoce výkonný bezfluorový závodní tekutý vosk určený pro zrnitý, vlhký až mokrý sníh v teplotním rozsahu +6 °C až -4 °C (teplota sněhu). Speciální složení minimalizuje tření způsobené vodním filmem a zajišťuje rychlý a stabilní skluz v teplejších podmínkách.

Vosk je navržen jako finální závodní vrstva aplikovaná na skluznici připravenou základním závodním voskem. Základní vosk je nutné vždy přizpůsobit aktuálním sněhovým podmínkám. FFL 34 Spray je vhodný pro běžecké lyžování (klasika i skate) i pro sjezdové lyže v závodním režimu.

Technické informace:

  • Teplotní rozsah sněhu: +6 °C až -4 °C
  • Forma: tekutý vosk ve spreji
  • Objem: 45 ml
  • Bezfluorová technologie
  • Určeno pro zrnitý a vlhký sníh

Postup aplikace:

  • Před použitím důkladně protřepejte.
  • Nastříkejte rovnoměrně na celou skluznici (již vykartáčovanou a vyleštěnou po základním závodním vosku).
  • Nechte zaschnout.
  • V případě potřeby velmi lehce zapracujte ručním fleecem.
  • Následně vyleštěte ručním nylonovým kartáčem (např. modrý nylon).

Doporučení XCSPORT.cz: Ve vlhkém a teplém sněhu je rozhodující kvalita finálního leštění. Precizní dokončení výrazně ovlivňuje maximální rychlost a stabilitu skluzu.

Doplňkové parametry

Kategorie: HWK - prášky a urychlovače
EAN: 9120085482544
Obsahuje fluor?: Bez fluoru
Provedení vosku: Tekutý ve spreji
Série vosků: HWK UHX
? Dle teploty vzduchu: +1..+10°C, +1..-1°C, -1..-4°C
Značka: HWK

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

HWK – vosky na běžky a lyže

Značka HWK se specializuje na vysoce výkonné vosky pro běžecké i sjezdové lyžování. Sortiment zahrnuje tréninkové i závodní vosky vyvíjené ve spolupráci se servisními týmy a závodními lyžaři. Cílem je maximální rychlost, dlouhá výdrž a spolehlivý výkon v různých sněhových podmínkách.

Vosky HWK pokrývají kompletní servisní postup od přípravy skluznice až po finální race finish. V nabídce najdete parafíny, glidery, prášky, tekuté vosky, klistry i speciální speed produkty vhodné pro klasiku, skate i kolečkové lyže.

  • Široká škála vosků na běžky pro suchý, mokrý i zmrzlý sníh
  • Moderní fluor-free receptury splňující aktuální závodní předpisy
  • Vysoká odolnost a stabilní skluz i při dlouhém zatížení
  • Přehledné značení podle teploty, vlhkosti a typu sněhu

Díky kombinaci špičkové chemie a praktických zkušeností ze závodních tratí patří HWK mezi oblíbené vosky pro výkonnostní i hobby lyžaře. Produkty HWK skvěle doplní běžky Fischer, Kästle a další špičkové značky, a zajistí rychlý skluz jak na sněhu, tak při tréninku na kolečkových lyžích.