KÄSTLE XP30 CLASSIC SKIN HARD, 196 cm, pro 62-85kg

Kód: NXP30CSH22_196
6 790 Kč
Skladem (>5 pár)
Montáž vázání
Možnosti doručení
Běžky se skinem KÄSTLE XP30 CLASSIC SKIN. Všestranně použitelný model XP30 Classic Skin vás přesvědčí svou karbonovou konstrukcí s komfortním skluzem. Technologie HOLLOWTECH zaručuje energeticky úsporný běh, snižuje hmotnost a vytváří perfektně vyvážené lyže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KÄSTLE XP30 CLASSIC SKIN HARD, 196 cm, pro 62-85kg

Všestranně použitelný model XP30 Classic Skin vás přesvědčí svou karbonovou konstrukcí s komfortním skluzem. Technologie HOLLOWTECH zaručuje energeticky úsporný běh, snižuje hmotnost a vytváří perfektně vyvážené lyže.

Běžky XP30 jsou trochu širší, nabízejí tak při jízdě více pohodlí.  Technologie stoupacích pásů umožňuje optimální stoupavost zcela bez použití vosku. Verze s pásy ze 100% mohéru na mazací komoře zaručuje dobrou přilnavost i na tvrdém, uježděném sněhu. Díky pásům lyže kloužou plynule a tišeji ve srovnání s často používanou verzí se šupinami.

Tyto sportovně laděné, všestranné lyže díky svému univerzálnímu závodnímu brusu hran zajistí lyžařským znalcům spolehlivost ve všech situacích.

 

 

Lyže jsou vhodné pro lyžaře o hmotnosti  (měřeno na flextestru ve výrobě 62-85kg)

Součástí dodávky je namontované běžecké vázání viz. volba Montáž vázání (u tlačítka Koupit)

 

Výběr běžeckých lyží se skinem

Délka lyže se volí o 20-30 cm delší než je výška postavy. Při výběru lyže je nutné vzít v úvahu vaši hmotnost. 

Nenašli jste v naší nabídce běžecké lyže, které odpovídají vaším parametrům a představám? Kontaktujte nás přes email nebo telefonicky.

 

Údržba běžeckých lyží se skinem

Doporučujeme, abyste po každé jízdě věnovali běžkám pár minutku a ošetřili zejména stoupací pás speciálním čistícím přípravkem, např. Rex Skin Cleaner. Dále před každou jízdou doporučujeme aplikovat přípravek proti namrzání sněhu a zároveň si jízdu co nejvíce užili, např. REX Skin Care.

Detailní informace o běžecké lyže se skinem podává tento článek

 

S lyžemi od nás dostanete zdarma

  • skluznice je naparafínována tak, aby jste mohli po nákupu lyží co nejdříve vyjet do stopy. Skluznici lyže napouštíme unikátním přípravkem na napouštění nových lyží "Rex základový olej" + Rex základový parafín a na závěr je parafínujeme "LF modrý".
  • sponky na lyže
  • doprava zdarma 

 

Tabulka tvrdostí lyží KÄSTLE

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické - se skinem, mohérem
Hmotnost: 0.13 kg
Délka lyží: 196 cm
Hmotnost lyžaře: 60-69 kg, 70-79 kg, 80-89 kg
Délka lyží: 196

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Kästle se věnují výrobě výjimečného sportovního vybavení, které ztělesňuje ducha dobrodružství, umožňuje sportovcům dosáhnout nových výšin a inspiruje celoživotní lásku k horským sportům. Vášeň pro lyžování je hluboce zakořeněna v DNA společnosti a bude udržovat náš hlavní zdroj motivace.

Od roku 1924

Snaha o inovace. Láska k technice. Nezlomný průkopnický duch.
Společnost Kästle, která se narodila v Rakousku, a její produkty představují výkon, kvalitu a odolnost. Ve výrobním závodě v české Mekce zimních sportů a horských kol Nové Město na Moravě proto došlo k masivním investicím do nejmodernějších zařízení, která splňují vysoké nároky kladené na výrobu lyže Kästle.

Odvážný průkopnický duch Antona Kästle, zakladatele Kästle, odstartoval příběh KÄSTLE již v roce 1924 a je to přesně tento duch, který dodnes charakterizuje značku, tým a inspiruje každého, aby v příběhu pokračoval. Výsledkem jsou inovativní produkty pro vášnivé nadšence zimních sportů, kteří stejně málo věří v limity jako my.

RYCHLE JAKO NIKDY

Od roku 2019, kdy jsme oslavili náš návrat do závodů Světového poháru, se novým sloganem společnosti stalo „rychle jako vždy“. Znamená transformaci společností, aby se staly vedoucím hráčem na světovém lyžařském trhu s prvotřídním závodním programem v jeho jádru. Mistři světa a olympijskí zlatí medailisté jako Ester Ledecká, Ilka Štuhec nebo Jasmine Flury pokračují v odkazu, který před lety vytvořily legendy jako Toni Sailer a Pirmin Zurbriggen.