SKITRAB Gara Aero Skating R3 Plus, 193 cm, H1 pro 71-83kg

Kód: TR_12131W-H1-193-5
Výroba produktu ukončena
Neohodnoceno
Značka: SkiTrab
13 290 Kč
Nevyrábí se
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Závodní běžecké lyže na skate od firmy SKI TRAB s vynikajícím skluzem a vysokou stabilitou. Lyže jsou snadno ovladatelné a velmi lehké. Lyže se vyznačují vynikajícím flexí a hladkostí skluzu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SKITRAB Gara Aero Skating R3 Plus, 193 cm, H3 pro 71-83kg

Závodní běžecké lyže na skate od firmy SKI TRAB s vynikajícím skluzem a vysokou stabilitou. Lyže jsou snadno ovladatelné a velmi lehké. Lyže se vyznačují vynikajícím flexí a hladkostí skluzu. 

Zejména konstrukce jádra lyže s označením QUADRIAXIAL AERO TECH je pružná, má prodloužené vyklenutí pro lepší odezvu, ovládání směru a skluzu lyže.

Výprodej modelu 2018/19

 

Vlastnosti

  • Struktura: PLUS RACING BASE
  • Délka: 193 cm
  • Tvrdost: HARD 1
  • Konstrukce: R3
  • Hmotnost: 950 g při délce 186 cm
  • Profil lyže: 42,5/44,5/42,5

 

Výběr běžeckých lyží 

Lyže jsou vhodné pro lyžaře o váze 71-83 kg (měřeno na digitálním flextesteru ve výrobě) 

Nenašli jste v naší nabídce běžecké lyže, které odpovídají vaším parametrům a představám? Kontaktujte nás email, telefonicky nebo vyplňte poptávkový formulář.

 

S lyžemi od nás dostanete zdarma

  • naparafínovanou skluznici tak, aby jste mohli po nákupu lyží co nejdříve vyjet do stopy. Skluznici lyže napouštíme unikátním přípravkem na napouštění nových lyží "Rex základový olej" + Rex základový parafín a na závěr je parafínujeme "LF modrý".
  • sponky na lyže
  • Rex SkinCare - přípravek na údržbu mohérového pásu
  • doprava 

 

Použité technologie

ARAMID

Aramid patří mezi významná syntetická vlákna. Používá se v leteckých a vojenských aplikacích díky svým neuvěřitelným vlastnostem. Jádro směsi aramid-voština představuje nejlepší poměr pevnosti a hmotnosti, který je dnes na trhu k dispozici. SKI TRAB si vybrala nejlepší materiál pro dlouhodobou vysokou stabilitu, výkon a odolnost lyží.

SCARABEO

Profil lyží zvýrazňující dvě „postranní malé nohy“, které posilují a vytvoří odolnější hranu lyží a lyži odolnější v torzi. To je velmi užitečné také proto, že to umožňuje  kvalitní přebroušení povrchu skluznice.

RACING FLEX

Každá lyže se měří a kontroluje pomocí digitálního přístroje na měření tuhosti lyží. Na základě tohoto měření dostane každá lyže svoji „identifikační kartu“. Lyže na bruslení mají pružnost s označením HG6 a jsou velmi snadno ovladatelné, stabilní a rychlé za všech sněhových podmínek. Pokud jde o klasické lyže, vyrábí firma SKI TRAB krátký profil s označením PR4, který se chová velmi dobře na kompaktním sněhu, zatímco profil s označením PR8 je vhodný pro čerstvý, vlhký nebo mokrý sníh, kde je třeba většího množství vosku.

GLIDE TECH

Snadný skluz je pro SKI TRAB stejně důležitý jako pro běžkaře. V továrně v Bormiu byl vyvinut výrobní proces, ve kterém je každý detail zakončen s tímto cílem.  Konečná fáze montáže se provádí při nízké teplotě, aby se co nejvíce zachovaly vlastnosti materiálů, takže konečné výrobní operace dokonale zachovávají původní kvalitu skluznice. Pro uspokojení nejrůznějších potřeb jsou k dispozici dva různé typy lyží: Cold a Plus, s profilem, bočním střihem, skluznicí a konečnou povrchovou úpravou pro chladné nebo teplejší sněhové podmínky.

 

Firma SkiTrab

Světoznámý výrobce skialpinistického a běžeckého vybavení. Firma SKI TRAB sídlí v srdci Alp v italském městečku Bormio. Historie firmy sahá do roku 1964. Firma je dodnes v rodinném vlastnictví. Specializace na skialpinismus a běžecké lyžování přineslo firmě SKI TRAB světové renomé. V současné době jeden z lídrů na trhu co se týká vývoje a provedení skialpových a běžeckých lyží.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Archiv
Hmotnost lyžaře: 70-79 kg, 80-89 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Světoznámý výrobce skialpinistického a běžeckého vybavení. Firma SKI TRAB sídlí v srdci Alp v italském městečku Bormio.

Historie firmy sahá do roku 1964. Firma je dodnes v rodinném vlastnictví. Specializace na skialpinismus a běžecké lyžování přineslo firmě SKI TRAB světové renomé.

V současné době jeden z lídrů na trhu co se týká vývoje a provedení skialpových a běžeckých lyží.