POCKEI Lobster JR, dětské rukavice

Výrobce POCKEI
Kód:  PC_LJR19
Skladem:   5+
Zimní teplé rukavice na lyže, běžky nebo snowboard pro děti. Rukavice má svrchní část vyrobenou z větruodolného a vodě 3-vrstvého materiálu WindTex. V oblasti dlaně je použita umělá kůže Clarino, která je zesílena mezi palcem a ukazováčkem. Rukavice je ukončena do pohodlné manžety.
390 Kč

POCKEI Lobster JR, dětské rukavice

Zimní teplé prstové rukavice na lyže, běžky nebo snowboard pro děti. Rukavice má svrchní část vyrobenou z větruodolného a vodě 3-vrstvého materiálu WindTex. V oblasti dlaně je použita umělá kůže Clarino, která je zesílena mezi palcem a ukazováčkem. Rukavice je ukončena do pohodlné manžety.

Vnitřní prostor rukavic je pětiprstý (každý prst má svůj prostor)

Rukavice jsou také dostupné v dětských velikostech 4, 5 a 6.

  • Svrchní materiál: WindTex membrána, barva černá / šedá, potisk bílý
  • Dlaňová část: umělá kůže Clarino, barva černá

 


Jakou zvolit velikost rukavic?

Potřebnou velikost rukavic zjistíte tak, že si nejprve krejčovským metrem změřte obvod ruky přes mírně vyklenuté záprstní klouby. Měřte dominantní ruku - takže pokud jste pravák, změřte pravou ruku; pokud jste levák, tak měřte levou ruku.

Z naměřeného obvodu v centimetrech vyplývá velikost rukavic viz tabulka. 

EU velikost rukavic je udávána ve starých německých palcích. Jeden německý palec = 2,7cm. Tz. velikosti 9 odpovídá obvod dlaně 24,3cm.

U dětských velikostí rukavic je poměr mezi velikostí dlaně a délkou prstů jiný než u dospělých. Z tohoto důvodu neodpovídá přepočet mezi německým palcem a obvodem dlaně v cm, tj. / 2,7cm jako u dospělých velikostí rukavic.

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.