KINETIXX Folke Pink, rukavice

kinetixx_7020-100-06_Folke_palm_web
Výrobce KinetiXx
Kód:  7020-100-06
Skladem:   3
Špičkové rukavice na běžky Folke od KinetiXx jsou nepodšité běžecké rukavice pro sportovní využití. Rukavice jsou vyvíjeny společně se špičkovými biatlonisty a použité jeho technologie mají pozitivní vliv jak při tréninku tak i při závodech v běžecké stopě.
2290 Kč

KINETIXX Folke Pink, rukavice na běžky

Špičkové rukavice na běžky Folke od KinetiXx jsou nepodšité běžecké rukavice pro sportovní využití. Rukavice jsou vyvíjeny společně se špičkovými biatlonisty a použité jeho technologie mají pozitivní vliv jak při tréninku tak i při závodech v běžecké stopě.

Svršek rukavice je vyroben z větru odolného materiálu Xx-FastDry, který chrání ruku před větrem a chladem. Do dlaně byl začleněn hřejivý mikrofleece pro pohodlné nošení. Zároveň je rukavice elastická a vysoce prodyšná, která rychle odvádí vlhkost a udržuje ruku v suchu a teple i v náročných podmínkách. Dlaň je vybavena technologií Sharktec®, která se skládá z malých 3D struktur ve tvaru pyramid a sopek. Tyto prvky poskytují optimální přilnavost, obepnutí hole a prokazatelně lepší přenos síly na hůl. Na palci je vložen fleece včetně membrány, který dokáže absorbovat pot. Suchý zip na zápěstí zajišťuje pevné uchycení a udržuje chlad venku. Vykrojení v oblasti zápěstí nabízí dostatek místa, aby byly sportovní hodinky stále na očích. S KinetiXx Folke může každý běžec na lyžích zlepšit svůj individuální výkon na stopě tím nejlepším možným způsobem a trénovat se stejně výkonnými rukavicemi jako nejlepší biatlonisté.

  • Svrchní materiál: Xx-FastDry
  • Dlaňová část: Sharktec®
  • Manžeta: Neopren se suchým zipem
  • Velikost: 6,5-11

 

Rukavice KinetiXx

Od roku 2012 nabízí německá společnost W+R pro své zákazníky technicky inovativní a módně atraktivní rukavice pod značkou KinetiXx  Ať už jde o rukavice pro zimní sporty, cyklistické rukavice, rukavice pro všechny outdoorové aktivity, pracovní rukavice pro řemeslníky a průmysl nebo taktické rukavice, najde u KinetiXx přesně ty rukavice, které splňují vaše požadavky. KinetiXx těží nejen z více než 90 let zkušeností u W+R, ale také úzké spolupracuje se špičkovými sportovci.

Rukavice KinetiXx můžete vidět každý víkend na světových pohárech v klasickém lyžování, biatlonu, severské kombinaci, skocích na lyžích. Na vývoji rukavic se podílí sportovci jako Johannes Boe, Martin Fourcade, Alexander Bolshunov.

 

Jakou zvolit velikost rukavic na běžky?

Potřebnou velikost rukavic na běžky zjistíte tak, že si nejprve krejčovským metrem změřte obvod ruky přes mírně vyklenuté záprstní klouby. Měřte dominantní ruku - takže pokud jste pravák, změřte pravou ruku; pokud jste levák, tak měřte levou ruku.

Z naměřeného obvodu v centimetrech vyplývá velikost rukavic viz tabulka. 

EU Velikost rukavic 6,5 7 7,5 8 8,5 9 9,5 10 10,5 11
Obvod dlaně v cm 18,0 19,0  20,5 22,0 23,0 24,0 26,0 27,0 27,5 28,5

 

Popř. si vytiskněte tuto šablonu


EU velikost rukavic je udávána ve starých německých palcích. Jeden německý palec = 2,7cm. Tz. velikosti 9 odpovídá obvod dlaně 24,3cm.

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.