SKI-GO FFC Competition Liquid 100 ml, Red, -1°C až -12°C, závodní tekutý parafín
Kód: 1724872Detailní popis produktu
SKI-GO FFC Competition Liquid 100 ml, Red, -1°C až -12°C, závodní tekutý parafín
Objevte špičkový výkon s SKI-GO FFC Competition Liquid, závodním tekutým parafínem, který je ideální pro teplotní rozmezí -1°C až -12°C. Tento produkt je součástí inovativní řady Fluor Free, která nahrazuje starší řadu SKIGO HF, a je navržen pro maximální efektivitu při závodech a trénincích.
Parafín je dostupný v červené variantě a jeho aplikace je snadná a rychlá, což z něj činí ideální volbu pro profesionální i amatérské lyžaře. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme použít jako podklad Skigo XC Graphite.
Využijte výhod moderní technologie a zvyšte svou rychlost a výkon na sněhu s SKI-GO FFC Competition Liquid.
Doplňkové parametry
Kategorie: | SkiGo - závodní parafíny |
---|---|
Značka: | SkiGo |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značka SkiGo zahájila svou historii ve Švédsku v roce 1979 jako výrobce lyžařských vosků. Postupně rozšířila svůj sortiment o lyžařské hole, kolečkové lyže a další známé hardwarové produkty.
Firma SkiGo byla jednou z prvních, která začala přidávat do parafínů příměsi jako teflon a silikon. V současné době je SkiGo největším švédským producentem s kompletní nabídkou produktů pro lyžování.