TOKO T14 DIGITAL, žehlička na lyže, 1200W

Kód: TO_5547186
Akce
Neohodnoceno
Značka: Toko
3 400 Kč –10 %
TOKO T14 DIGITAL, žehlička na lyže, 1200W
3 400 Kč –10 % 3 060 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Vysoce výkonná digitální žehlička na lyže, běžky a snowboardy pro profesionální použití. Ergonomický design umožňuje voskování ve všech směrech. Plynulá regulace teploty od 100°C do 160°C, vestavěný termostat pro pro omezení teplotních výkyvů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TOKO T14 DIGITAL, žehlička na lyže, 1200W

Vysoce výkonná digitální žehlička pro profesionální použití. Ergonomický design umožňuje voskování ve všech směrech.

Plynulá regulace teploty od 100°C do 160°C, vestavěná digitální regulace pro pro omezení teplotních výkyvů. Součástí dodávky je černý obal na žehličku.

 

Parametry žehličky na vosky

  • Typ povrchu: mřížkovaný
  • Tloušťka žehlící desky: 15mm
  • Příkon: 1200W
  • Typ regulace: digitální
  • Maximální teplota: 160°C
  • Hmotnost: 1152g
  • Zobrazení teploty: displej

 

XCSPORT.cz test, názory, postřehy

Na displeji se zobrazuje jak teplota nastavovaná tak i teplota okamžitá. Při pohybu kolečkem se na displeji přepne okamžitá hodnota na hodnotu nastavovanou. Naopak pokud se kolečkem nepohne cca 3s, tak se zobrazí teplota okamžitá.

 

Pročtěte si naše srovnání žehliček na vosky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kvalita pro špičkový výkon

Od založení společnosti TOKO před více než 100 lety je naše značka se svou bohatou tradicí stálou inovací a prvotřídní kvalitou. Specialista na povrchy vyvíjí a vyrábí různé vosky od produktů pro začátečníky až po absolutní high-tech vosky. Vosky a nářadí TOKO poskytují lyžím a prknům špičkový výkon a extra bezpečnost na sjezdovce. TOKO je také velmi doma v outdoorovém sektoru. Produkty z řady Care se milionkrát osvědčily, pokud jde o zachování nepřetržité špičkové funkčnosti a dlouhé životnosti textilu, obuvi a dalšího vybavení.

Uživatelé po celém světě od začátečníků a nadšených amatérů až po profesionální sportovce spoléhají na jedinou značku, aby získali dokonalý povrch: TOKO.

Švýcarská technologie TOKO. Toto složení představuje nejlepší kvalitu, funkci a péči. Od založení společnosti a zavedení značky TOKO v roce 1916 se centrála TOKO zahrnující výkonné řízení, marketing, produktový management a výzkum a vývoj vždy nacházela ve Švýcarsku.

 

Blízko sportovcům

TOKO se již po mnoho desetiletí tradičně účastní všech významných národních a mezinárodních lyžařských akcí – poskytuje aktivní podporu sportovcům a servisním týmům z celého světa.

Četné úspěchy v disciplínách alpského a severského lyžování umožnily lyže dokonale navoskované firmou TOKO. O těchto úspěších nejlépe svědčí nespočet medailí a vítězství na olympijských hrách, světových a evropských soutěžích i závodech Světového poháru.