TOKO Nordic set, sada stoupacích vosků

Kód: 5508755
Akce
Značka: Toko
875 Kč –9 %
TOKO Nordic set, sada stoupacích vosků
875 Kč –9 % 788 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Sada stoupacích vosků na běžky TOKO. Sada obsahuje: 1ks stoupací vosk TOKO Grip Yelow, 1ks stoupací vosk TOKO Grip Red, 1ks TOKO Uni Klister, 1 × TOKO korek. Produkty jsou uloženy v praktické taštičce se zipem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TOKO Nordic set-sada stoupacích vosků

Sada stoupacích vosků TOKO. Sada obsahuje: 1ks stoupací vosk TOKO Grip Yelow, 1ks stoupací vosk TOKO Grip Red, 1ks TOKO Uni Klister, 1 × TOKO korek. Produkty jsou uloženy v praktické taštičce se zipem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Toko - stoupací vosky, tuhé
Obsahuje fluor?: Bez fluoru
Provedení vosku: Tuhý vosk

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kvalita pro špičkový výkon

Od založení společnosti TOKO před více než 100 lety je naše značka se svou bohatou tradicí stálou inovací a prvotřídní kvalitou. Specialista na povrchy vyvíjí a vyrábí různé vosky od produktů pro začátečníky až po absolutní high-tech vosky. Vosky a nářadí TOKO poskytují lyžím a prknům špičkový výkon a extra bezpečnost na sjezdovce. TOKO je také velmi doma v outdoorovém sektoru. Produkty z řady Care se milionkrát osvědčily, pokud jde o zachování nepřetržité špičkové funkčnosti a dlouhé životnosti textilu, obuvi a dalšího vybavení.

Uživatelé po celém světě od začátečníků a nadšených amatérů až po profesionální sportovce spoléhají na jedinou značku, aby získali dokonalý povrch: TOKO.

Švýcarská technologie TOKO. Toto složení představuje nejlepší kvalitu, funkci a péči. Od založení společnosti a zavedení značky TOKO v roce 1916 se centrála TOKO zahrnující výkonné řízení, marketing, produktový management a výzkum a vývoj vždy nacházela ve Švýcarsku.

 

Blízko sportovcům

TOKO se již po mnoho desetiletí tradičně účastní všech významných národních a mezinárodních lyžařských akcí – poskytuje aktivní podporu sportovcům a servisním týmům z celého světa.

Četné úspěchy v disciplínách alpského a severského lyžování umožnily lyže dokonale navoskované firmou TOKO. O těchto úspěších nejlépe svědčí nespočet medailí a vítězství na olympijských hrách, světových a evropských soutěžích i závodech Světového poháru.