SWIX FC10X Cera F POWDER 30g, 0°C až +15°C

Kód: SW_FC10X
Akce Výroba produktu ukončena
Značka: Swix
4 290 Kč –32 %
SWIX FC10X Cera F POWDER 30g, 0°C až +15°C
4 290 Kč –32 % 2 900 Kč
Nevyrábí se
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Pokračování vosku FC010X, který funguje příliš dobře, aby byl z nové řady vynechán. Jeho síla se projeví ve vlhkých podmínkách od 0°C a vyšších teplotách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokračování vosku FC010X, který funguje příliš dobře, aby byl z nové řady vynechán. Jeho síla se projeví ve vlhkých podmínkách od 0°C a vyšších teplotách. Často používaná v jarním období při tajícím sněhu nebo při padajícím vlhkém sněhu. Funguje spolehlivě ve všech sněhových podmínkách. Doporučené základové vosky: HF10X, HF10BWX nebo LF10X. Doporučená teplota zažehlování: 170°C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Swix - prášky a urychlovače
Obsahuje fluor?: S fluorem
Provedení vosku: Prášek
Série vosků: Swix FC
? Dle teploty vzduchu: +1..-1°C
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SWIX norský výrobce vosků, servisních nástrojů, holí a oblečení pro běžecké a sjezdové lyžování lyžování. 

Historie firmy Swix sahá až do roku 1943, kdy Martin Matsbo začal experimentovat s vosky pro AB Astra a spolupracoval s jejich chemiky. V roce 1946 přichází Swix s červeným, modrým a zeleným stoupacím voskem a červeným a modrým klistrem. V roce 1948 mazali všichni olympijští vítězové v běhu na lyžích vosky Swix. Od roku 1986 je sídlo firmy v Lillehammeru, který je znám z olympijských her 1994. Postupem času si Swix navíc přidal do sortimentu i další položky, oblečení a hole. V současné době je firma Swix na největším producentem nejrůznějších vosků a pomůcek týkajících se servisu skluznic.

Swix má velmi rozsáhlou řadu vosků se specializací na běžecké lyžování. S těmito produkty lyžují ti nejlepší běžkaři světa. SWIX dále vyrábí a dodává veškeré příslušenství (kartáče, škrabky, žehličky, voskovací profily, …).

Pojmy jako Cera F či Cera Nova jsou známé mezi každým lyžařem. To samé platí v dnešní době i o závodních stoupacích voscích řady VR, 100% fluorových prášcích FC a mnohé další.