SKITRAB Team Comp Classic, 205cm, pro 57 - 64 kg

Kód: TR_12138S-205-1
Akce
Neohodnoceno
Značka: SkiTrab
6 990 Kč –20 %
SKITRAB Team Comp Classic, 205cm, pro 57 - 64 kg
6 990 Kč –20 % 5 592 Kč
Skladem (1 pár)
Montáž vázání
Možnosti doručení
Klasické běžecké lyže vhodné pro kondiční vyjížďky, popř. trénink. Lyže jsou snadno ovladatelné a lehké. Lyže se vyznačují vynikajícím odrazem a hladkostí skluzu. Lyže jsou vhodné pro lyžaře o váze 57-64 kg (měřeno na našem digitálním flextesteru ve výrobě).

Detailní informace

Detailní popis produktu

SKITRAB Team Comp Classic, 205cm, pro 57 - 64 kg

Klasické běžecké lyže vhodné pro kondiční vyjížďky, popř. trénink. Lyže jsou snadno ovladatelné a lehké. Lyže se vyznačují vynikajícím odrazem a hladkostí skluzu. 

Tělo lyže se skládá z lehkého dřeva, sklolaminátu a uhlíkových vláken - konstrukce Cap LiWood Tech. 

Lyže jsou dle volby v objednávce osazeny NIS destičkou, na kterou můžete osadit vázání typu NNN (výrobce Rottefella) popř. je možné na lyže namontovat vázání SNS (výrobce Salomon).

 

Vlastnosti

  • Struktura: PLUS RACING BASE
  • Délka: 205 cm
  • Tvrdost: SOFT
  • Hmotnost: 560g / lyži (1060g/pár při délce 198cm)
  • Profil lyže: 41/44,5/44,5

 

Výběr běžeckých lyží 

Délka lyže se volí o 20-30 cm delší než je výška postavy. Při výběru lyže je nutné vzít v úvahu vaši hmotnost. 

Lyže jsou vhodné pro lyžaře o váze 57-64kg (měřeno na našem digitálním flextesteru ve výrobě) 

Nenašli jste v naší nabídce běžecké lyže, které odpovídají vaším parametrům a představám? Kontaktujte nás email, telefonicky nebo vyplňte poptávkový formulář.

 

S lyžemi od nás dostanete zdarma

  • označení mazací komory pro mazání tuhých vosků a klistrů přesně na váhu, kterou nám uvedete do poznámky objednávky
  • skluznice je naparafínována tak, aby jste mohli po nákupu lyží co nejdříve vyjet do stopy. Skluznici lyže napouštíme unikátním přípravkem na napouštění nových lyží "Rex základový olej" + Rex základový parafín a na závěr je parafínujeme "LF modrý".
  • sponky na lyže
  • doprava zdarma

 

Použité technologie

LIWOOD

Lehké a kvalitní lyže pro každého: jádro lyže z lehkého dřeva spojené dohromady s odolnějším dřevem po stranách, vše nakonec zabalené do obalu ze skleněných vláken. Lyže zůstávají lehké a zlepšují trvanlivost a odolnost. Dřevo je v lyžích nejpoužívanější surovinou. Po celá léta jsme hledali lehké dřevo, ale zároveň bychom chtěli, aby to bylo trvalé a silné. Je to proti přírodě. Jádro z lehkého dřeva musí být podpořeno technologií zpracování a spojením s jinými dřevy a především pomocí kompozitních materiálů aby se zlepšila jeho pevnost . Dřevěný kompozit je nakonec zabalen tak, aby se docílilo požadované torzní tuhosti a trvanlivosti.

SCARABEO

Profil lyží zvýrazňující dvě „postranní malé nohy“, které posilují a vytvoří odolnější hranu lyží a lyži odolnější v torzi. To je velmi užitečné také proto, že to umožňuje  kvalitní přebroušení povrchu skluznice.

RACING FLEX

Každá lyže se měří a kontroluje pomocí digitálního přístroje na měření tuhosti lyží. Na základě tohoto měření dostane každá lyže svoji „identifikační kartu“. Lyže na bruslení mají pružnost s označením HG6  a jsou velmi snadno ovladatelné, stabilní a rychlé za všech sněhových podmínek. Pokud jde o klasické lyže, vyrábí firma SKI TRAB krátký profil s označením PR4, který se chová velmi dobře na kompaktním sněhu, zatímco profil s označením PR8 je vhodný pro čerstvý, vlhký nebo mokrý sníh, kde je třeba většího množství vosku.

GLIDE TECH

Snadný skluz je pro SKI TRAB stejně důležitý jako pro běžkaře. V továrně v Bormiu byl vyvinut výrobní proces, ve kterém je každý detail zakončen s tímto cílem.  Konečná fáze montáže se provádí při nízké teplotě, aby se co nejvíce zachovaly vlastnosti materiálů, takže konečné výrobní operace dokonale zachovávají původní kvalitu skluznice. Pro uspokojení nejrůznějších potřeb jsou k dispozici dva různé typy lyží: Cold a Plus, s profilem, bočním střihem, skluznicí a konečnou povrchovou úpravou pro chladné nebo teplejší sněhové podmínky.

 

Firma SkiTrab

Světoznámý výrobce skialpinistického a běžeckého vybavení. Firma SKI TRAB sídlí v srdci Alp v italském městečku Bormio. Historie firmy sahá do roku 1964. Firma je dodnes v rodinném vlastnictví. Specializace na skialpinismus a běžecké lyžování přineslo firmě SKI TRAB světové renomé. V současné době jeden z lídrů na trhu co se týká vývoje a provedení skialpových a běžeckých lyží.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické - hladká skluznice
Délka lyží: 205 cm
Hmotnost lyžaře: 50-59 kg, 60-69 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Světoznámý výrobce skialpinistického a běžeckého vybavení. Firma SKI TRAB sídlí v srdci Alp v italském městečku Bormio.

Historie firmy sahá do roku 1964. Firma je dodnes v rodinném vlastnictví. Specializace na skialpinismus a běžecké lyžování přineslo firmě SKI TRAB světové renomé.

V současné době jeden z lídrů na trhu co se týká vývoje a provedení skialpových a běžeckých lyží.