DRLIK SKATE RC 100 náhradní kolečko s ložisky a kompletní osou

Kód: DR_03.06
Neohodnoceno
Značka: Drlík
540 Kč
Skladem u dodavatele (expedice do 3 dnů)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
Pevné a zároveň i velmi lehké kolečkové lyže DRLIK Skate Alu, které jsou vhodné nejen pro těžší lyžaře, ale zároveň i pro mladé začínající lyžaře, kteří ocení nízkou váhu a obratnost těchto lyží.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DRLIK SKATE RC 100 náhradní kolečko s ložisky a kompletní osou

Kompletní gumové kolečko DRLIK SKATE RC 100 s hliníkovým nábojem, průměr 100 mm, šířka 24 mm, s vodotěsnými ložisky, rozpěrkou, podložkami a šroubem s maticí.

Model lyží?

  • Drlik Alu 1.0/ostatní výrobci -  tuto variantu zvolte pokud máte kolečkové lyže Drlik SKATE ALU 1.0, SKATE RC 100, SKATE RS 100, SKATE ELITE 100, SKATE G 100 či sháníte náhradní kolečko na kolečkové lyže jiných výrobců

  • Composite 3.0/Alu 2.0 - tuto variantu zvolte pokud máte kolečkové lyže Drlik Composite 3.0 či Alu 2.0

Náhradní kolečko SKATE RC 100 patří sice mezi středně rychlá kolečka, ale mezi němi se řadí jednoznačně mezi ty rychlejší.

Výměnu koleček doporučujeme provádět vždy, jakmile se průměr kolečka zmenší přibližně na 90 mm. Při menším množství gumy totiž vzrůstá riziko prasknutí středu kolečka. 

Hmotnost: 217 g (jedno kompletní kolečko)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Původní česká značka Drlík která vyrábí kolečkové lyže, vznikla v 90. letech po privatizaci firmy JESAN Jeseník. Kolečkové lyže Drlík patří mezi cenově dostupné kolečkové lyže.