Prášky a urychlovače na lyže
V naší nabídce najdete široký sortiment prášků a urychlovačů na lyže, které jsou ideální pro zlepšení skluzu a celkového výkonu vašich lyží. Tyto produkty jsou vybrány tak, aby vyhovovaly jak rekreačním, tak závodním lyžařům.
Řazení produktů
Výpis produktů
Trvanlivý prášek REX 485 TK-50 pro hrubý a mokrý sníh, odpuzuje nečistoty.
REX 473 Nagano Fluoro Block, teplotní rozsah +3...-3°C, 17-18 g.
Prášek pro mrazivé podmínky, ideální na zmrzlý sníh až do -2°C. Bez PFOA.
100% čistý perfluorcarbonový prášek pro -10°C až -30°C. Ideální pro běžky.
Nejnovější top-finish prášek Swix pro čerstvý mokrý sníh s technologií CrystalShield.
Špičkový práškový vosk Swix pro svěží, jemnozrnný sníh s nízkou vlhkostí.
Prášek SWIX PF35 je ideální volbou pro závodníky hledající maximální výkon na novém sněhu.
Ovládací prvky výpisu
Prášky a urychlovače na lyže jsou nezbytnou součástí vybavení každého vášnivého lyžaře. Pomáhají nejen zlepšit skluz lyží, ale také chrání skluznice před poškozením. V naší nabídce najdete produkty od předních světových výrobců, které jsou osvědčené v těch nejnáročnějších podmínkách.
Použití správného typu prášku nebo urychlovače může výrazně ovlivnit vaše výsledky a zážitek z lyžování. Naše produkty jsou vybírány s důrazem na kvalitu a efektivitu, abyste na svých lyžích dosáhli co nejlepších výkonů.
Pro další informace o výběru správného typu prášku či urychlovače se neváhejte obrátit na naše odborníky, kteří vám rádi poradí a pomohou vybrat ten nejlepší produkt pro vaše potřeby.
