KÄSTLE Race skin short, mohérový pás

Kód: KA_RSS
1 190 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Náhradní skin pás určený pro výměnu původního pásu u lyží typu KÄSTLE RX10 JUNIOR CLASSIC SKIN případně další typy dospěláckých skin běžek Kästle, u kterých nepotřebujete závodní verzi mohérového pásu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KÄSTLE Race skin short, mohárový pás

Skin pás určený pro výměnu původního pásu u lyží typu KÄSTLE RX10 JUNIOR CLASSIC SKIN případně další typy skin běžek Kästle Junior.

 

 • Materiál: 100% přírodní mohér
 • Délka pásu: 340 mm
 • Šířka pásu: 35 mm
 • Barva dle dostupnosti: - béžová nebo černá

 

Speciální tulení pás k běžeckým lyžím připravený k aplikaci.

 

Výměna mohérového pásu

Potřebné nástroje: žehlička na lyže / fén / horkovzdušná pistole/ (v případě nouze lze použít i starší žehlička na prádlo), odstraňovač vosků popř. technický benzín, nový mohérový pás

Postup:

 1. Nastavte teplotu na žehličce na 120-130°C
 2. Několika tahy žehličky po mohérovém pásu prohřejte mohérový pás.
  Alternativně můžete použít fén nebo horkovzdušnou pistoli, kterým prohřejete mohérový pás a lepidli změkne
 3. Stáhněte mohérový pás z lyže
 4. Zbytek lepidla odstraňte odstraňovačem vosku popř. technickým benzínem a nechte drážku pro nalepení nového pásu uschnout
 5. Z nového pásu strhněte ochranný papír pás a lepidlo prohřejte fénem nebo horkovzdušnou pitolí. Následně mohérový pás nalepte do očištěného prostoru. Pás postupně lepte od špičky k patce ve správném směru!
 6. Nakonec nahřátou žehličkou přejeďte a přitlačte mohérový pás. Pás a lepidlo se prohřeje a lépe sedne do drážky. 

 

Video návod - jak vyměnit mohérový pás

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Kästle se věnují výrobě výjimečného sportovního vybavení, které ztělesňuje ducha dobrodružství, umožňuje sportovcům dosáhnout nových výšin a inspiruje celoživotní lásku k horským sportům. Vášeň pro lyžování je hluboce zakořeněna v DNA společnosti a bude udržovat náš hlavní zdroj motivace.

Od roku 1924

Snaha o inovace. Láska k technice. Nezlomný průkopnický duch.
Společnost Kästle, která se narodila v Rakousku, a její produkty představují výkon, kvalitu a odolnost. Ve výrobním závodě v české Mekce zimních sportů a horských kol Nové Město na Moravě proto došlo k masivním investicím do nejmodernějších zařízení, která splňují vysoké nároky kladené na výrobu lyže Kästle.

Odvážný průkopnický duch Antona Kästle, zakladatele Kästle, odstartoval příběh KÄSTLE již v roce 1924 a je to přesně tento duch, který dodnes charakterizuje značku, tým a inspiruje každého, aby v příběhu pokračoval. Výsledkem jsou inovativní produkty pro vášnivé nadšence zimních sportů, kteří stejně málo věří v limity jako my.

RYCHLE JAKO NIKDY

Od roku 2019, kdy jsme oslavili náš návrat do závodů Světového poháru, se novým sloganem společnosti stalo „rychle jako vždy“. Znamená transformaci společností, aby se staly vedoucím hráčem na světovém lyžařském trhu s prvotřídním závodním programem v jeho jádru. Mistři světa a olympijskí zlatí medailisté jako Ester Ledecká, Ilka Štuhec nebo Jasmine Flury pokračují v odkazu, který před lety vytvořily legendy jako Toni Sailer a Pirmin Zurbriggen.