ALPINA R COMBI JR, NNN, boty na běžky

-10%
Výrobce Alpina
Kód:  5972-1
Dostupnost produktu:   Vyprodáno
Juniorské boty na běžky Alpina R Combi se hodí na klasickou i bruslařskou techniku. Ideální jsou pro mírně pokročilé až pokročilé mladé lyžaře, kteří ještě nemají vytříbený styl a rádi zkouší nové věci.

Velkým plusem je přizpůsobené kopyto, anatomicky tvarovaná stélka i možnost individuálního nastavení fixace paty. Svršek je vyrobený z voděodolných a zároveň prodyšných materiálů, které se starají o maximální komfort. Zateplení Thinsulate brání pronikání chladu dovnitř a pomáhá udržovat ideální teplotu uvnitř obuvi.
2990 Kč
3340 Kč
Doprava zdarma

ALPINA R COMBI JR, NNN, boty na běžky

Tento model se již neprodává
Rádi Vám poradíme s alternativou

Juniorské boty na běžky Alpina R Combi se hodí na klasickou i bruslařskou techniku. Ideální jsou pro mírně pokročilé až pokročilé mladé lyžaře, kteří ještě nemají vytříbený styl a rádi zkouší nové věci.

Velkým plusem je přizpůsobené kopyto, anatomicky tvarovaná stélka i možnost individuálního nastavení fixace paty. Svršek je vyrobený z voděodolných a zároveň prodyšných materiálů, které se starají o maximální komfort. Zateplení Thinsulate brání pronikání chladu dovnitř a pomáhá udržovat ideální teplotu uvnitř obuvi.

Opatek vyrobený z materiálu TPU poskytuje pevné držení nohy a sevření paty; brání nežádoucím pohybům a dobře se přizpůsobí různým tvarům a velikostem paty.

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.