FISCHER Speedmax Classic Plus 902 Stiff IFP, 202cm, běžky, pro 78-92 kg

-30%
Výrobce Fischer
Kód:  N07917-202-49
Dostupnost produktu:   Vyprodáno
Závodní běžky FISCHER Speedmax Classic Plus. Lyže jsou vhodné pro lyžaře o váze 78 - 92 kg (měřeno na našem digitálním flextesteru na prodejně).
10493 Kč
14990 Kč
Montáž vázání
Doprava zdarma

FISCHER Speedmax Classic Plus 902 Stiff IFP, 202cm, běžky, pro 78-92 kg

Závodní běžecké lyže Fischer Speedmax Classic Plus 902 Stiff IFP. Běžecké lyže Fischer Speedmax Plus 902 Stiff IFP - Cold Base Bonding: Molekulární struktura skluznice je při obvyklé technologii výrovy ovlivňována vysokou teplotou a tlakem, které ji částečně deformují. FISCHER proto vyvinul nový postup tzv. COLD BASE BONDING, lepení skluznice za studena. Tím se zabraňuje deformaci kvalit materiálu a využívá se naplno všech jeho předností. Lyže SPEEDMAX tak mají nepřekonatelný skluz a rychlost, skvěle absorbují vosky a skluznice je navíc snadněji brousitelná. V neposlední řadě pak díky zcela nové vrstvě mezi skluznicí a jádrem, která pohlcuje tepelné rozdíly, projevují lyže SPEEDMAX stejné jízdní vlastnosti za všech teplotních podmínek.

Součástí lyží je integrovaná deska IFP pro snadnou montáž vázání bez vrtání do lyží - kompatibilní s vázáním Turnamic (Fischer, Rossignol). Nekompatibilní s vázáním NNN NIS (Rottefella) a SNS (Salomon).

Lyže mají nové jádro AIR CORE HM CARBON, které vychází z modelu RCS CLASSIC a je dále upravené pro novou technologii výroby COLD BASE BONDING. Jádro je tvořeno mnoha hi-tech materiály, obsahuje základní dvousměrnou strukturu a další karbonové (Fischer Carbon Fibre) a kompozitní vrstvy.

Sidecut: 41-44-44Váha: 1030 g/197 cm

Modelový rok: 2018/19

 

Lyže jsou vhodné pro lyžaře o váze 78-92kg (měřeno na našem digitálním flextesteru na prodejně)

 

S lyžemi od nás dostanete

  1. označení mazací komory pro mazání tuhých vosků a klistrů přesně na váhu, kterou nám uvedete do poznámky objednávky
  2. skluznice je naparafínována tak, aby jste mohli po nákupu lyží co nejdříve vyjet do stopy. Skluznici lyže napouštíme unikátním přípravkem na napouštění nových lyží "Rex základový olej" + Rex základový parafín a na závěr je parafínujeme "LF modrý".
  3. sponky na lyže
  4. doprava zdarma

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.