fbpx


SWENOR FINSTEP, klasické kolečkové lyže, z výstavy

-35% SWENOR FINSTEP, klasické kolečkové lyže
Výrobce Swenor
Kód:  SW_061-000-D
Skladem:   1
Špičkové klasické tréninkové kolečkové lyže z Norska, které vynikajícím způsobem simulují jízdu na sněhu. Ideální pro lyžaře o hmotnosti 90kg a více. Profil lyží je flexibilní (pružný) a umožňuje efektivní jízdu s maximální redukcí vibrací a díky použitému rámu propružení lyže při odrazu. Standardně jsou všechny tréninkové lyže SWENOR dodávány se středně rychlými kolečky #2. Ostatní rychlosti koleček: #1 - rychlá kolečka, #3 - pomalá, #4 - velmi pomalá kolečka (vhodné pro silový trénink).
5500 Kč
8490 Kč
Doprava zdarma

SWENOR FINSTEP, klasické kolečkové lyže, z výstavy

Špičkové klasické tréninkové kolečkové lyže z Norska, které vynikajícím způsobem simulují jízdu na sněhu. Ideální pro lyžaře o hmotnosti 90kg a více. Profil lyží je flexibilní (pružný) a umožňuje efektivní jízdu s maximální redukcí vibrací a díky použitému rámu propružení lyže při odrazu. Standardně jsou všechny tréninkové lyže SWENOR dodávány se středně rychlými kolečky #2. Ostatní rychlosti koleček:  #1 - rychlá kolečka, #3 - pomalá, #4 - velmi pomalá kolečka (vhodné pro silový trénink).

 

Z VÝSTAVY: model kolečkových lyží, který jsme vozili po výstavách. Kolečkové lyže nejsou zabaleny v originální krabici. Drobné povrchové oděrky.

V případě, že si objednáte vázání , je montáž vázání zdarma.

 

Profil Kolečka Hmotnost [g] Blatníčky
Materiál Délka [mm] Průměr [mm] Šířka [mm] Rychlost Materiál
Kompozitní vrstvená konstrukce Swenor (složení profilu jako u zimních lyží) 730 75 52 střední guma 2500 Ano

 

SWENOR je oficiálním dodavatelem kolečkových lyží švédského, norského národního týmu (jak běžeckého tak i biatlonového) a amerického běžeckého národního týmu

SWENOR je oficiálním sponzorem laufařů eD system Bauer Team

 

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.