Polar M430 Oranžové, sporttester s GPS, multisport

Polar M430 Oranžové, sporttester s GPS, multisport
Polar M430 Oranžové, sporttester s GPS, multisport
Polar M430 Oranžové, sporttester s GPS, multisport
Polar M430 Oranžové, sporttester s GPS, multisport
Výrobce Polar
Kód:  PL_M430OR
GTIN (EAN/ISBN/...):  725882038810
Dostupnost produktu:   Vyprodáno
Sporttester s GPS, měřením tepové frekvence ze zápěstí, měření rychlosti, vzdálenosti a nadmořské výška pomocí GPS, záznam až 30 hodin, monitor denní aktivity, vibrace, notifikace mobilních funkcí.
3300 Kč
Doprava zdarma

Polar M430 Oranžové, sporttester s GPS, multisport

Nástupce modelu Polar M400. Běžecké hodinky Polar M430 jsou oproti předchozímu modelu vybaveny speciálním integrovaným snímačem tepové frekvence a stejně jako předchozí model disponují GPS navigací a personalizovaným tréninkovým plánem. Tyto plně vodotěsné hodinky jsou vybaveny silikonovým řemínkem, který je drží pohodlně na ruce. Design je vhodný jak pro muže, tak pro ženy.

S těmito hodinkami bude váš trénink opravdu efektivní díky chytrým funkcím jako je běžecký program, běžecký index, efekt tréninku na organismus a funkce "Sleep plus", která monitoruje vaši aktivitu 24 hodin, 7 dní v týdnu a provádí novou, pokročilejší analýzu vašeho spánku. Poprvé máte možnost provádět Fitness test prostřednictvím optického snímače tepu na zápěstí bez použití hrudního pásu. Hodinky mají vysoce kontrastní displej, díky kterému je můžete pohodlně využívat za jakéhokoliv počasí.

Polar M430 kombinuje to nejlepší ze sledování aktivity s pokročilými sportovními technologiemi využívajícími Bluetooth Smart. Lehký, kompaktní design a čistý, moderní vzhled, přidává na stylu jakémukoli oblečení, a to jak v průběhu, tak i mimo trénink. K dispozici je v bílé a černé barvě, vyhoví proto mužům i ženám. M430 je zcela odolný vůči vodě a jeho vysoce kontrastní displej s vysokým rozlišením je ideální pro venkovní použití v jakémkoliv počasí. Díky špičkovému know-how nabízí spoustu způsobů, jak sledovat každodenní činnost: kromě počítání kroků a spálených kalorií upozorní, kdy je čas vstávat a přerušit dlouhé období nečinnosti. Monitor aktivity v podobě decentního náramku spolehlivě sleduje i plnění stanoveného denního cíle. V noci potom dokáže sledovat kvalitu vašeho spánku.

Kromě pokročilých funkcí sledování činností, M430 nabízí možnosti pro vzdělávání a poznávání. M400 sleduje například rychlost, vzdálenost a nadmořskou výšku pomocí vestavěného GPS. Funkce Zpět na start vás přesměruje do výchozího bodu v co nejkratší možné vzdálenosti, což umožní vyzkoušet nové cesty bez obav z bloudění. M430 také udržuje přehled o vašich osobních rekordech a upozorní vás, když jste se zlomili nový. Zejména běžci budou spokojeni s funkcí Běžecký index, která počítá jak se jejich výkon vyvíjí v průběhu času na základě tepové frekvence a rychlosti.

Díky propojení s aplikací Polar Flow (www.polar.flow.com), která pomáhá veškeré údaje spravovat z pc anebo chytrého telefonu (Android i iOS), mohou uživatelé sdílet trasy a výkony se svými přáteli ve Flow komunitě. Pomocí této služby jsou plánování a analýza každého detailu tréninku snadné a umožňují uživatelům sledovat jejich pokrok a získat tak hlubší vhled do jejich výkonu.

HLAVNÍ VLASTNOSTI

  • Lehký a kompaktní sportovní design
  • Měření tepu na zápěstí pomocí optického snímače s 6 LED
  • Funkce "Sleep plus" - monitoring denní aktivity a pokročilejší analýza spánku
  • Fitness test prostřednictvím optického snímače tepu (6 LED diod) bez použití hrudního pásu
  • Integrovaný a vylepšený GPS přijímač
  • Hodinky vhodné také na plavání - WR50
  • Komunikace s mobilním telefonem pomocí Bluetooth Smart standard
  • Notifikace mobilních funkcí - příchozí hovory, sms, upozornění atd.
  • Speciální USB kabel k nabíjení a přenosu dat
  • Řada pokročilých funkcí pro opravdu efektivní trénování

 

FUNKCE
POKROČILÝ PŘIJÍMAČ GPS
Hodinky M430 disponují lepším GPS přijímačem než jejich předchůdce. Jde o sadu SiRFstarIV s asistovaným GPS. GPS pracuje v plném módu s vysokou přesností 8 hodin, při úsporném módu lze dosáhnout času až 30 hodin. Hodinky dále disponují vibracemi pro lepší upozornění a stopkami, nezávisle na tréninku. Běžecké hodinky mohou být také připojeny k inteligentní osobní váze Polar Balance.

SLEDOVÁNÍ AKTIVITY
Hodinky M430 vám nepřetržitě počítají kroky, sledují aktivitu, spánek a spálené kalorie. Podporují vás k celodenní aktivitě.

TRÉNINK PODLE TEPOVÉ FREKVENCE
Trénování podle tepové frekvence představuje jednu z nejefektivnějších tréninkových metod. Pokud byste přece jen chtěli využívat také hrudní pás, zařízení je propojitelné s hrudními pásy H6, H7 a H10.

KADENCE BĚHU NA ZÁPĚSTÍ
Sledováním kadence běhu můžete zlepšit jeho efektivitu a vyhnout se zraněním.

PŘEDVÍDÁNÍ ČASŮ NA ZÁVODECH
Analýza Running Index podle dlouhodobých pokroků předvídá vaše časy běhu na 5 km, 10 km, v půlmaratónu nebo maratónu.

POLAR FLOW
Exkluzivní webová služba a mobilní aplikace Polar Flow vám pomohou plánovat, synchronizovat a sdílet tréninkové plány. Všechna data lze snadno zobrazovat.

CHYTRÁ UPOZORNĚNÍ
Funkce Chytrá upozornění zobrazuje upozornění z vašeho telefonu přímo na displeji hodinek M400.

INDIVIDUÁLNÍ CÍLE
Služba Polar Flow vám pomůže nastavit individuální tréninkové cíle a sledovat pokrok při jejich dosahování.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE

ROZMĚRY
Hmotnost 51 g
Tloušťka 12 mm
Velikost displeje 128 x 128 bodů, displej s vysokým rozlišením

TECHNICKÉ ÚDAJE
Integrovaný přijímač GPS s technologií předvídání polohy družic SiRFInstantFix™
Měření tepu na zápěstí pomocí optického snímače s 6 LED
Snímač aktivity
Ruční i automatické zadávání okruhů
Vibrační i zvuková signalizace
Vodotěsné (použitelné pro plavání) 
8 MB paměti Flash
Nabíjecí 240mAh lithium polymerová baterie
Výdrž baterie až 8 hodin tréninku se zapnutým přijímačem GPS a optickým snímačem tepové frekvence, 30 hodin tréninku ve spořícím GPS módu 

PŘIPOJENÍ
Standardní kabel microUSB k synchronizaci dat s počítači PC nebo Mac
Připojení k mobilu a snímačům Bluetooth Smart
Kompatibilita webové služby Polar Flow se systémy Mac OS X 10.6, OS X 10.7, OS X 10.8 a novějšími a Windows XP, Windows 7, Windows 8 a novějšími
Kompatibilita s mobilní aplikací Polar Flow
Aktualizovatelný software
Uživatelské rozhraní v angličtině, španělštině, portugalštině, francouzštině, dánštině, nizozemštině, švédštině, norštině, němčině, italštině, finštině, polštině, ruštině, čínštině, japonštině

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.