PELTONEN CL Race Nanogrip NIS, běžky, 181cm, 50-60kg

-10% PELTONEN CL Race Nanogrip NIS, běžky, 195cm, 65-80kg
Výrobce Peltonen
Kód:  PE_CR-181
Dostupnost produktu:   Vyprodáno
Téměř bezúdržbové běžecké lyže na klasiku pro sportovní lyžaře se závodními ambicemi s revoluční technologií Nanogrip. Lyže není potřeba mazat stoupacím voskem.
4140 Kč
4600 Kč
Montáž vázání
Doprava zdarma

PELTONEN CL Race Nanogrip NIS, běžky, 181cm, 50-60kg

Téměř bezúdržbové běžecké lyže na klasiku pro sportovní lyžaře se závodními ambicemi s revoluční technologií Nanogrip. Lyže není potřeba mazat stoupacím voskem. Nanogrip je na skluznici lyže nanesen pouze z 2/3 délky skluznice od špičky po patu vázání

K lyžím doporučujeme přikoupit tekutý přípravek Rex AntiIce, který zabraňuje namrzání čerstvého sněhu na skluznici a zlepšuje skluznost lyží.

S běžeckými lyžemi Peltonen CL Race Nanogrip už nemusíte ztrácet čas mazáním stoupacích vosků. V Peltonenu to vyřešili díky nanotechnologii nejméně na 2000 km za Vás. 

Lyže jsou z výroby osazeny NIS deskou.

 

TECHNOLOGIE NANOGRIP

  • Nanogrip™ je syntetický tekutý přípravek, který je nanesen na celou délku skluznici lyže ve výrobě 
  • Nanogrip™ je funguje zároveň skluzový a odrazový vosk.
  • Nanogrip™ je vhodný pro všechny rekreační lyžaře. Ve srovnání s tradičními běžkami mají tyto lyže malinko horší skluzové vlastnosti lyží (při testování skluzu byl naměřen o 5-10 % kratší skluz).
  • Běžky s Nanogrip™ se dají použít do podmínek od +10° do -20°C, Nanogrip ™ je skutečně univerzální odrazový systém.
  • Výrobce garantuje, že vlastnosti Nanogrip™ budou stejné nejméně i po 2000 km, aniž by bylo potřeba tento přípravek znovu nanést. 

 

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.