FISCHER Carbonlite Classic JR, 167cm, pro 35-44 kg

-30%
Výrobce Fischer
Kód:  18BE-N59617-167
Dostupnost produktu:   Vyprodáno
Závodní juniorské běžecké lyže Fischer Car­bonlite Classic Jr IFP jsou vybavené integrovanou deskou (IFP) pro vázání Fischer Turnamic. Doporučené vázání Race Jr Classic IFP. Tyto juniorské top závodní lyže ukrývají (stejně jako seniorské) složitě strukturované jádro AIR CORE CARBONLITE, které obsahuje základní dvousměrnou strukturu a další karbonové (Fischer Carbon Fibre) a kompozitní vrstvy.
3913 Kč
5590 Kč
Montáž vázání
Doprava zdarma

FISCHER Carbonlite Classic JR, 167cm, pro 35-44 kg

Závodní juniorské běžecké lyže Fischer Car­bonlite Classic Jr IFP jsou vybavené integrovanou deskou (IFP) pro vázání Fischer Turnamic. Doporučené vázání Race Jr Classic IFP.

Tyto juniorské top závodní lyže ukrývají (stejně jako seniorské) složitě strukturované jádro AIR CORE CARBONLITE, které obsahuje základní dvousměrnou strukturu a další karbonové (Fischer Carbon Fibre) a kompozitní vrstvy. Vnitřek lyže tak představuje složitou porézní strukturu, jejíž převažující složkou je vzduch, je tak mimo jiné dosaženo hmotnosti jedné lyže pod 450 gramů. Použitý typ konstrukce CLASSIC 8Q2/812 s dlouhou, dynamickou voskovací komorou pro minimální oděr vosku. Hodí se spíše pro chladnější podmínky a použití suchých vosků. Model se skluznicí WC PLUS pro teploty –10°C a vyšší, s vrchní úpravou DTG World Cup Plus, která je nejuniverzálnějším broušením na většinu sněhových podmínek.

Sidecut: 41–44–44
Váha: 890 g / 172 cm

 

Lyže jsou vhodné pro lyžaře o váze 35-44 kg (uvedený údaj na samolepce lyžích od výrobce)

 

S lyžemi od nás dostanete

  1. označenou stoupací komotu, přesně na Vámi požadovanou hmotnost (značky stoupcí vosky a klistr)
  2. skluznice je naparafínována tak, aby jste mohli po nákupu lyží co nejdříve vyjet do stopy. Skluznici lyže napouštíme unikátním přípravkem na napouštění nových lyží "Rex základový olej" + Rex základový parafín a na závěr je parafínujeme "LF modrý".
  3. sponky na lyže
  4. doprava zdarma

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.