LILL-S LEGEND THERMO, mírně zateplené rukavice

LILL-S LEGEND THERMO- mírně zateplené rukavice
Výrobce LillSport
Kód:  0102
Dostupnost produktu:   Vyprodáno
Závodní/tréninkové mírně zateplené rukavice na běžky, speciálně vyvinuté pro ženy. Na hřbetu ruky je použita větruodolná vrstva Isowind®, která je nalaminovaná na 1 mm perforovaného neoprenu pro vyšší schopnost tepelné izolace a odvětrání potu. Oblast dlaně a prstů je vyrobena z umělé kůže Clarino®, která je zesílena mezi palcem a ukazováčkem. Rukavice mají velmi dlouhou životnost. Mohou se prát v pračce při 40°C. Dříve označované jako Women "S".
1290 Kč

LILL-S LEGEND THERMO- mírně zateplené rukavice

Tento model se již neprodává
Rádi Vám poradíme s alternativou

Závodní/tréninkové mírně zateplené rukavice, speciálně vyvinuté pro ženy. Na hřbetu ruky je použita větruodolná vrstva Isowind®, která je nalaminovaná na 1 mm perforovaného neoprenu pro vyšší schopnost tepelné izolace a odvětrání potu. Oblast dlaně a prstů je vyrobena z umělé kůže Clarino®, která je zesílena mezi palcem a ukazováčkem. Rukavice mají velmi dlouhou životnost. Mohou se prát v pračce při 40°C. Dříve označované jako Women "S". 

Charakteristika materiálů: 
Isowind® 
- je složen ze 3 vrstev nalaminovaných materiálů: vnější vrstva, větru a vodě odolná membrána, podšívka. Membrána Porelle je elastická, prodyšná a má výborné parametry odvodu přebytečného tepla. Všechny tři vrstvy tvoří optimální celistvou textilii, která se používá jakou svrchní část rukavic. Využíváme dva typy Isowind® - černý a nebo hladký bílý, který je vhodný pro potisk. 

Clarino® 
- je silná syntetická kůže se složením 60% Polyamidu a 40% Polyuretanu. Materiál velmi dobře dýchá a má výborné parametry odvodu potu. Textilie se dá prát, přičemž nemění své unikátní vlastnosti. Využívá se především v oblasti dlaní, prstů a na výztuže.

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.