INOV RACE ELITE no bottles black- běžecká vesta

INOV RACE ELITE no bottles black- běžecká vesta
Výrobce INOV
Kód:  000178-BK-01
Dostupnost produktu:   Vyprodáno
Nejnovější zdokonalená verze modelu Race ultra Vest, která má název Race Elite Vest! Na zádech jej téměř necítíte. Celá konstrukce je z meshového materiálu s elastickými kapsami a žádnými zipy.
1690 Kč

INOV RACE ELITE no bottles black- běžecká vesta

Nejnovější zdokonalená verze modelu Race ultra Vest, která má název Race Elite Vest! Na zádech jej téměř necítíte, Celá konstrukce je z meshového materiálu s elastickými kapsami a žádnými zipy. Typickými znaky jsou: 
- Nepolstrované záda, takže se batoh může při správném naložení a upnutí dokonale natvarovat na záda svého majitele/majitelky 
- Stahovaní batohu ve třech rovinách pro těsné stažení k tělu 
- Ergonomicky tvarované, lehce polstrované popruhy, na kterých jsou umístěny 2 kapsy na gel a píšťalka Jsou zde připraveny pozice pro další doplňky, jako je držák na lahev, kapsa na GPS, atd. Posuvným jezdcem prsního pásu je možné nastavit libovolnou pozici. 
- Jedna komora umožňuje nést 3 litry tekutiny nebo 4 litry výbavy. 
- uvnitř je našito poutko, do kterého se dá zavěsit libovolný vak na tekutinu. Hadice se prostrčí libovolným popruhem. 
- Batohy této řady nejsou kompatibilní s horizontálním systémem hydratace 

Race elite vest má tedy objem 4 litrů v hlavní komoře, a je tak ideálním pomocníkem při kratších bězích v kopcích nebo při ranním běhu do práce. Při pořízení dalšího vybavení (mesh pocket,…) se z batohu může stát průvodce horským maratonem. Při správném naložení, upnutí a kompresi, se batoh krásně natvaruje na vaše záda a splyne s nimi. Nedochází tak žádnému poskakování nebo nepříjemným posuvům batohu při běhu. 
Varianta bez lahví nemá kompresní stahovací popruhy! 

Váha: 210 g 
Materiál: Nylon , Polyester, Spandex

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.